top of page

אודות

מי אנחנו

מייסדות הארגון אווה דלק ודלית אליהו חוו שינוי עמוק בעצמן דרך השתתפות בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה רוחנית באוניברסיטת סנטה מוניקה בקליפורניה. (www.universityofsantamonica.edu)

דלית ואווה נולדו באותו מקום, ובאותה שנה, דלית היא יהודיה ישראלית ואווה ערבית פלסטינית, שחברו יחד למימוש חזון לשלום, מתוך חברות ועניין משותף בדרך התמרת הקונפליקט דרך השורשים הפסיכולוגיים שלו.

בשנת 2011 אווה נסעה לביקור משפחתי ביפו מארה"ב. ד"ר רון הולניק, מייסד תחום הפסיכולוגיה הרוחנית בארה"ב והמורה שלה הציע לה להפגש עם דלית ולהכיר את הפעילות שכבר מתקיימת בישראל בתחום.

פגישה זו הייתה חוויה ייחודית של שתי הנשים. בפעם הראשונה בחייהם, זהויות אתניות, דתיות ולאומיות היו כל כך לא חשובות. הן אפילו לא נדונו.

חיבור עמוק של השתיים, ועניין הדדי בפסיכולוגיה רוחנית הוביל אותן לאמץ באופן מיידי את אנושיותם המשותפת, והעניק להם השראה לתת תמיכה לכל אזרחי ישראל מכל שכבות החברה כדי לשנות את החברה שלהן.

מהפגישה הראשונה הזו של שתי הנשים, אשר הגיעו משני הצדדים של ההיסטוריה, ועכשיו מאוחדות, עלה חזון משותף של התמרת קונפליקטים מהפנים החוצה לכל מי שמוכן ונכון ליישם שינוי אישי, אנושי וחברתי. רעיון זה רלוונטי ליישום לכל אזרחי ישראל, המזרח התיכון, ובסופו של דבר העולם כולו. כאשר כל אחד לומד להתחבר לאנושיות שלו או שלה ולהשאיר מאחור פחדים, בושה ואשמה שמובילים להשלכה ואשמה, נוצרת התמרה.

כיום דלית מלמדת בישראל גרסה של התוכנית בפסיכולוגיה רוחנית כקורס של 9 חודשים בישראל שבהם לומדים המשתתפים מיומנויות וכלים כדי להגיע להבנה מעמיקה יותר של עצמם.

הסדנאות הטרנספומטיביות של התמרת קונפליקטים למען השלום הן השלב הבא בחזון, המוביל ליצירת מרחב בטוח משותף שבו אזרחים יהודים וערבים מקדישים את עצמם לבניית שלום וקבלה בתוכו את עצמם ואת המדינה שלהם.

שותף ליצירת הסדנאות

קנת פישר

One Whole Peace

Heal The Planet  

קן החל את הקריירה היזמית שלו בעסקי הגלידה בגיל 17. בעסקיו חולש על תעשיות מרובות כולל קמעונאות, תקשורת, ונדל"ן. קן השתמש בחוש העסקי שלו כדי לסייע לעמותות רבות עם שיווק, גיוס והדרכה. בתור מייסד של Heal The Planet, קן מקדיש את עצמו לשיפור החיים על פני כדור הארץ באמצעות חינוך, העלאת המודעות ועידוד אנשים לחיות חיים מודעים. קן גם הוא למד והשלים את תוכנית המאסטר בפסיכולוגיה רוחנית באוניברסיטת סנטה מוניקה. כאשר ד"ר רון הולניק, הזכיר כי שתי בוגרות התכנית, דלית ואווה, חיפשו לגייס כספים כדי לעשות סדנאות בישראל לטובת התמרת הקונפליקט קן נרתם לפעולה, וכיום שותף למימוש וקידום החזון ועיצוב הסדנאות.

www.healtheplanet.com   

המנחות

רקע אקדמאי ומקצועי

דלית אליהו

MA בפסיכולוגיה רוחנית

נולדה וגדלה בתל אביב, דלית היא מאפשרת,מאמנת ומנחה. לאחר סיום לימודיה לתואר שני בפסיכולוגיה רוחנית באוניברסיטת סנטה מוניקה בשנת 2003, דלית החליטה להקדיש את חייה כדי ללימוד הטכנולוגיה של הפסיכולוגיה הרוחנית בישראל בשירות למען השלום בעולם. דלית הותירה מאחוריה קריירה רווחית כמנהלת בחברת היי-טק מבוססת בלוס אנג'לס והחלה לאמן לקוחות פרטיים וארגונים עסקיים. דלית חזרה לישראל והקימה את בית הספר הישראלי לאימון המבוסס על עקרונות הפסיכולוגיה רוחנית "מאסטרי אימון לחיים"  www.mastery.co.il שהוא עיקר עיסוקה גם היום. 

אוה דלק

MA ביחסים בינלאומיים

MA בפסיכולוגיה רוחנית

נולדה וגדלה ביפו, אווה מאמנת, מאפשרת ומנחה. האימון שלה מושפע במידה רבה מהרקע, החינוך והניסיון המקצועי שלה. כפלסטינית בישראל אווה פיתחה תובנה פסיכולוגית מוקדמת על השפעת הקונפליקט על האדם ועל התפתחות החברה. היא בעלת שני תארי מאסטר ביחסים בינלאומיים, ובדיפלומטיה ומשפטים מאוניברסיטבת סורבון בפריז. אווה מנחה סדנאות במשך 17 שנים למען השלום ובהתמרת סכסוכים דרך האו"ם, האיחוד האירופי, וארגונים בינלאומיים אחרים, בכל רחבי העולם ובעיקר באזורי עימות, כגון אפגניסטן, פקיסטן, עיראק, חוף השנהב, בורונדי ואחרים.

www.evadalak.me

תרומות

ניתן לתרום תרומות פטורות ממס בארה"ב דרך HealThePlanetTogether.org, 501 (C) 3 ארגון צדקה ציבורי ללא כוונת רווח.

צור קשר

Success! Message received.

אודות

info@onewholepeace.org

טלפון: 054-4530315

מרק שגאל 7א יחידה 9

תל אביב 69672

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2016 by OneWholePeace

bottom of page